Size bir telefon kadar yakınız
0324 239 00 27
Dil Seçin
tr
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Mersin de Oto Ekspertiz Bizim işimiz.

Şahin Oto Ekspertiz ve Servis Hizmetleri

 

      Şahin Otomotiv    otomotiv sektöründe 1973 yılından bu yana  Hep yeniliklerde  öncülük yapmış, 1990-2006 tarihleri arası nda MITSUBISHI,MAZDA ,ve NİSSAN araçlarının Yetkili servisliğini başarılı bir şekilde yapmış olup  şuan  BOSCH CAR  YETKİLİ servisliğini ve GOODYEAR  Lastik Bayiliğini sürdürmektedir. Bunun yanında 2 el  araç ekspertiz   hizmeti olan  ŞAHİN OTO EKSPER i de  bünyesine katarak mersin oto tets ,mersin oto kontrol,mersin oto ekspertiz,hizmeti ile otomotiv  kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarına  rahatlıkla cevap vermektedir.

Gelişen ve git gide büyüyen otomotiv sektöründe ikinci el araç almak  isteyen insanların  bir otomobilin tüm kontrollerini kolayca yaptırabileceği tek noktada  gerekli tüm  makine ekipman ve alanında uzmanlaşmış teknisyenler ile satın alacağı otomobilin eksikliklerini ve hatalarını tüm ayrıntıları ile . TARAFSIZ, BAĞIMSIZ, GÜVENİLİR   bir şekilde  yazılı rapor olarak sunmaktayız. Mersin de Oto Ekspertiz Şahin Oto Ekspertiz