Size bir telefon kadar yakınız
0324 239 00 27
Dil Seçin
tr
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Resimli Oto Ekspertiz

26.07.2018
70 görüntülenme
Resimli Oto Ekspertiz

Mersin Oto Ekspertiz

Mersin Oto Ekspertiz, hizmetlerini sunan  Şahin Oto Ekspertiz den yeni bir hizmet daha

Türkiye’de ir İlk

Mersin’in ilk oto ekspertiz merkezi olarak 2011 yılından bu güne her gün kendimizi yeniliyoruz. Gelişen dünya teknolojilerini yakından takip edip alanımızda en iyi hizmeti  verebilmek için sizler ile buluşturuyoruz. Ülkemizde oto ekspertiz hizmetleri hızla yayılmakta ve çoğalmakta.

Mersin Oto Ekspertiz Şahin oto ekspertiz de artık  kontrol edilen aracın tüm detayları (Yağ kaçakları, motordaki olumsuz durumlar, boya micron değerleri ,sökülen takılan parçalar şase durumu vs.) resimlenip  rapor anlatımı sırasında siz araç alıcı ve satıcılarına göstererek  raporu daha iyi anlıyabilmeniz sağlanıyor. Aynı zamanda tüm raporunuz  ve aracın detaylı resimleri sizlere CD olarak veriliyor.

Yeniliklerin öncüsü Mersin Oto Ekspertiz Şahin Oto bu işlemi yapar iken birkaç mesaj veriyor. Bunlardan biri işimize ne kadar önem verdiğimiz diğeri ise TARAFSIZ  ŞEFFAF hizmeti ile 2011 yılından bugüne  kadar  araç alıcısı ve satıcısına vermiş olduğumuz güveni  güçlendirmek tarafsızlığımızı bir kez daha göstermektedir.

Bu hizmet Mersin de Oto Ekspertiz alanında değil Türkiye de ilktir. Şahin oto ekspertiz den hizmet almadan  Oto Ekspertiz yaptırdık demeyin

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

WhatsApp chat