Size bir telefon kadar yakınız
0324 239 00 27
Dil Seçin
tr
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

OTOMOBİL ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

18.04.2018
26 görüntülenme
OTOMOBİL ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

OTOMOBİL ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

 

Yeni bir araç almak herkesi heyecanlandırmaktadır. Hatta araç almayı hayal etmek bile heyecanlanmak için yeterli olmaktadır. Otomobil alırken bazı noktalara özellikle dikkat edilmeli, oldukça titiz davranılması gerekmektedir. Bu dikkat edilecek hususlar aracın marka ve modeline göre değişiklik gösterebilmekle beraber ortak noktaları da bünyesinde barındırmaktadır. Otomobil alırken dikkat edilmesi gereken ilk husus kaliteli bir yerden ekspertiz hizmeti almak olmalıdır. Çünkü ekspertiz merkezleri kullanıcıların fark edemeyeceği birçok noktayı inceleyerek raporlandırmaktadır. Bu noktada ise şöyle bir hususa dikkat etmek gerekmektedir. Ekspertiz hizmeti veren firma bu alanda kendini geliştirmiş olmalıdır. Alanında uzman personelleri bünyesinde barındırarak en sağlıklı raporlamayı sunmalıdır.

Mersin oto ekspertiz  Şahin Oto hizmeti veren firmamız bu alanda yetenekli personelleri bünyesinde bulundurmaktadır. Günümüz değişen ve gelişen teknolojisine uygun olarak hizmet vererek araçta bulunan tüm kusurları gözler önüne serecek açıklamalar ve raporlamalar ile müşterileri bilgilendirmektedir. Mersin oto ekspertiz  Şahin Oto merkezimize getirdiğiniz aracınızı incelerken uzun bir süreç başlıyor aslında. Aracın her noktasını aşama aşama inceleyerek kusurları tespit ediyoruz. Sizlere birkaç nokta hakkında bilgi verelim, otomobil alırken dikkat etmeniz gereken birçok noktadan sadece birkaçını somutlaştıralım;

Boya – Değişen Bilgisi:

Aracın boyalı veya değişmiş parçalarını mersin oto ekspertiz merkezi olarak rapor halinde sizlere sunuyoruz. Bunun dışında boyalı ve değişen parçaların macun bilgisini, işlemleri, düzeltme ve doğrultmalarını paylaşmaktayız. Ayrıca kazanın nasıl gerçekleştiğini sizlere anlatarak ne tür bir kazaya karıştığı konusunda fikir vermekteyiz. Kazalı bölgeyi dikkatlice inceleyerek ne kadar derine etki ettiği konusunda bilgilendirmeler yapmaktayız.

Taksi çıkması araçları satın almanızı önlemek adına aracın gizlenmiş kusurlarını bulmak adına belirlediğimiz noktalarda taramalar yaparak incelemekteyiz. Mezitli oto ekspertiz  Şahin Oto ailesi olarak aracın genel kaporta durumu hakkında detaylıca rapor çıkararak sizlere sunmaktayız.

Motor – Performans Bilgisi:

Mersin oto ekspertiz firması olarak aracınızın motorunun ne kadar sağlıklı olup olmadığı konusunda bilgisayar destekli incelemeler yapmaktayız. Bu incelemeler sonucunda çıkar raporu sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca alanında uzman motor ustalarımız aracınızın motor ve şanzıman performansını inceleyerek yorum yapmaktadır. Mersin ekspertiz firması olarak motorda yağ kaçakları olup olmadığını, üfleme, duman atma yada yağ yakma olup olmadığı gibi pek çok bilgiyi sizlerle paylaşmaktayız.

Yukarıda yazılanların dışında pek çok kritere göre inceleme yaparak aracınızın mevcut durumu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Mersin oto ekspertiz olarak bu incelemelerimizi raporlaştırarak sizlere sunmaktayız. Raporu sizlere açıklamak üzere yetkili ekspertiz danışmanımız sizlere birtakım açıklamalarda bulunarak sizlerden gelen soruları yanıtlayacaktır. Bu sayede yeni otomobil alırken dikkat etmeniz gereken her şey Mezitli oto ekspertiz   Şahin Oto firması olarak tarafımızdan kontrol edilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN